Pedicure Jelenia Góra

Studio kosmetyki w FemiCentrum

Pielęgnacja stóp

Zabieg Pedicure ma na celu nadanie estetycznego i zdrowego wyglądu stopom. Nie musimy chyba podkreślać jak ważna jest higiena i dbałość o stopy. Zdrowe zadbane stopy są naszą wizytówką. Po dokładnej diagnostyce stanu stóp przechodzimy do relaksującej kąpieli stóp w aromatycznej soli z dodatkami pielęgnującymi.

Następnie opracowywana jest płytka paznokciowa i wał wokół niej. Kolejnym krokiem jest usunięcie zrogowaciałej skóry za pomocą frezarki. Uwieńczeniem zabiegu jest odświeżający peeling oraz wmasowanie w stopy odpowiednio dobranego pielęgnującego kremu.

Wedle życzenia możemy pomalować płytkę paznokcia lakierem klasycznym hybrydowym lub wzmocnić ją odżywką. Dodatkowo w trakcie zabiegu można nałożyć regeneracja maskę ,która przedłuży efekt zabiegu pedicure.

W naszej ofercie w razie problemu z tzw.”kurzajkami „ mamy również usuwanie ich za pomocą lasera CO2.

Cennik Pedicure Femicentrum

Pedicure klasyczny / z malowaniem , 120zł, 50-75min
Pedicure męski , 120zł, 50min
Pedicure hybrydowy , 150zł, 90min


Umów się na pielęgnacje!

Możesz przyjść w godzinach pracy naszego centrum i umówić się z naszymi stylistkami. Pewniejszym sposobem będzie jednak jeżeli zadzwonisz do nas wcześniej i ustalisz termin i godzinę rezerwacji pod numerem 573 160 168. Jesteśmy przekonane, że nasze centrum zaskoczy Cie i pozostaniesz z nami na stałe!

Stylizacja paznokci uzupełnia naszą bogatą ofertę usług kosmetologicznych i medycyny estetycznej. W naszym centrum skorzystać możesz również z pielęgnacji pedicure. Wykonujemy zabiegi na twarz i ciało. Wszystkie zabiegi wykonywane są w starannie zaprojektowanych, klimatyzowanych gabinetach o wysokim standardzie.

FemiCentrum to wyjątkowe miejsce stworzone przez kobiety i dla kobiet! Zapraszamy Cie do skorzystania z naszej oferty.