Stylizacja okolicy oka

Studio kosmetyki w FemiCentrum

Stylizacja oka

Piękne i zadbane rzęsy i brwi to atrybut każdej kobiety. Wystarczy czasem wytuszować rzęsy i nasze spojrzenie nabiera wyrazistości. Nie każda z nas może cieszyć się wyraźnymi brwiami i błyszczącymi zalotnymi rzęsami. W dzisiejszej kosmetyce jesteśmy wstanie sprostać każdemu problemowi związanymi ze słabymi rzadkimi brwiami i rzęsami.

Zaczynając od znanej od wieków hennie po stylizację rzęs różnymi metodami. Popularną metodą jest stylizacja rzęs 1:1, czyli jedna rzęsa jest doklejana do jednej naszej naturalnej . Gdy chcemy uzyskać efekt większej objętości polecamy metodę 2D , 3D.

Jeśli mamy ładne ale proste rzęsy a chcemy uzyskać delikatniejszy efekt można skorzystać z laminacji rzęs by uzyskać efekt pięknych i podkręconych rzęs. Brwi stylizujemy również różnymi metodami zaczynając od klasycznej henny,a kończąc na ich laminacji czyli trwałym ułożeniu włosków w jednym miejscu.

Niezawsze Panie cieszą się gęstymi i wyraźnymi brwiami i cieżko wówczs powyższymi metodami uzyskać oczekiwany efekt ,dlatego wychodząc na przeciw Waszym problemom w naszej ofercie znalazł się także Makijaż permanentny. Jest to forma trwałego makijażu brwi , które zostaje z nami na lata.

Laminacja brwi i rzęs

Zabieg laminacji brwi i rzęs to niewątpliwie hit roku 2020 !! Nie każda z nas została obdarowana przez naturę gęstymi brwiami, a nawet jeśli - to dopiero połowa sukcesu. Czasem włoski rosną w dół, lub bardzo nieregularnie i nie jesteśmy w stanie zaprowadzić ich do ładu nawet skrupulatnym wyczesywaniem i stosowaniem żeli usztywniających.

Laminowanie brwi to zabieg, który doprowadzi nasze włoski do ładu, nada im pożądany kierunek oraz wzmocni i zregeneruje strukturę włosków. Trwałą zmianę kształtu włosów powoduje kwas tioglikolowy, który jest głównym składnikiem preparatu do laminowania brwi. Kwas ten rozrywa wiązania dwusiarczkowe włosa, co sprawia że jest on plastyczny i można nadać mu kształt i kierunek jaki chcemy. Podczas zabiegu łuska włosa zostaje otwarta (zupełnie jak przy prostowaniu keratynowym, czy trwałej ondulacji), więc kolejnym etapem laminowania brwi jest nałożenie preparatu intensywnie regenerującego – jest to keratyna i olejki roślinne. Uzupełniają spoiwo między łuskami włosków, poprawiając ich kondycję, elastyczność a także nadając blask! Po etapie laminowania nakładana jest farbka z kolorem dobieranym indywidualnie do naszej karnacji i włosów.

Dokładnie w ten sam sposób postępujemy ze stylizacja rzęs z tą różnica ,że na powieki naklejane są wałeczki dobierane indywidualnie do wielkości oka i rzęs. Następnie na wałeczki podkręcane i przyklejane są nasze rzęsy i stylizowane za pomocą preparatów do laminacji rzęs.

Ostatnim etapem jest nałożenie czarnej farbki. Po tym zabiegu uzyskujemy efekt pięknie podkręconych , przyciemnionych i błyszczących rzęs! Efekty oby zabiegów utrzymują się od 3 do 5 tygodni. Zabiegu nie należy wykonywać częściej niż raz na 4 -5 tygodni.

Cennik Stylizacji Oka

Henna brwi + regulacja , 60zł, 20-30min
Henna rzęs lub brwi , 40zł, 20min
Regulacja , 30zł, 20min
Henna brwi + rzęsy + regulacja , 70zł, 30-40min
Stylizacja rzęs 1:1, 2-3D , 200 - 220zł, 120-180min
Uzupełnienie rzęs (do 3 tygodni) , 160 - 180 zł, 60min
Usunięcie rzęs , 50 zł, 30min
Laminacja brwi+farbka+regulacja , 150zł
Laminacja rzęs+farbka , 120zł
W pakiecie rzęsy + brwi (laminacja+henna+regulacja brwi) , 240zł
W trakcie laminacji wykonana zostaje pełna geometria brwi i nałożona farbka.