O nas

Zespól FemiCentrum

Magdalena Kunkiewicz

W 2014 roku ukończyłam z wyróżnieniem, jako najlepszy Absolwent Roku, Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

W latach 2014-2015 odbywałam staż podyplomowy w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Od 2015r. pracuję i odbywam szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Ginekologiczno- Położniczym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej. W 2018r dołączyłam do zespołu Dolnośląskiego Centrum Ginekologii. Poza pracą lekarza pełnię w Centrum funkcję Zastępcy Kierownika Medycznego.

W praktyce ambulatoryjnej szczególny nacisk kładę na profilaktykę i wczesne wykrywanie chorób nowotworowych. Wykonuję badania ultrasonograficzne piersi oraz kolposkopowe szyjki macicy. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i stażach.


Agnieszka Firlej

W FemiCentrum spotkacie mnie Państwo w roli kosmetologa. W zawodzie z zamiłowaniem pracuje już od 10lat. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam w jednym z najlepszych SPA w naszym regionie. Przez ten czas przeszłam szereg szkoleń i kursów ,które dają mi olbrzymią satysfakcje i chęć ciągłej nauki . Uwielbiam eksperymentować z kosmetykami by uzyskać najlepsze efekty dla każdej potrzeby skóry. Zdecydowanie stawiam na naturalną pielęgnacje a głównym zabiegiem ,który uwielbiam wykonywać jest Estetyczna Rehabilitacja Twarzy. W pracy liczy się dla mnie holistyczne podjecie do każdego problemu skóry.


Natalia Bełzecka

Jestem technikiem usług kosmetycznych. Z branżą kosmetyczna jestem związana od 2014 roku. Od wielu lat zajmuję się udoskonalaniem naturalnego piękna. W Salonie FemiCentrum zajmuję się głównie profesjonalnym przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs. Jest to moją największą pasją. Chętnie wykonuje makijaże okolicznościowe czy zabiegi związane z estetyka dłoni oraz stóp (przedłużanie paznokci, manicure, pedicure) . Jestem osoba, która lubi zdobywać nowe umiejętności i doskonalić już nabyte. Dzięki szkoleniom będę sukcesywnie wprowadzać do oferty nowe zabiegi upiększające . Doradzę to co dla Twojego typu urody najlepsze - jednak zawsze biorę pod uwagę Twoje oczekiwania.


Marta Firlej

Jestem stylistka paznokci. Moja pasja zrodziła się z eksperymentowania na samej sobie, ponieważ jak każda kobieta uwielbiam pięknie wyglądać i podobać się innym, a przecież dłonie to wizerunek każdej zadbanej kobiety . Z wykształcenia jestem technikiem budownictwa, więc precyzja i dokładność to moje mocne strony. Do każdej klientki podchodzę indywidualnie, kocham nowe wyzwania, więc każda nowa stylizacja to dla mnie ogromna radość, kiedy mogę wykazać się swoją wyobraźnią i twórczością. Ogromną wagę przykładamy również do sterylnych warunków wykonywania zabiegów, oraz pozytywnego kontaktu z klientami.


Natalia Matkowska

W 2014 roku ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2015r. pracuję i odbywam szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Łużyckim Centrum Medycznym. W codziennej praktyce zajmuje się schorzeniami narządu ruchu. Duży nacisk kładę na profilaktykę i prewencję urazów oraz przeciążeń. Stałe poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach, stażach oraz konferencjach chcąc zapewnić Pacjentom jak najlepsza opiekę. W gabinecie wykonuje usg narządu ruchu, iniekcje dostawowe i okołostawowe.


Magdalena Kwiatkowska

Z wykształcenia magister kosmetologii i lingeristka. Mistrzyni makijażu permanentnego.


Monika Poprawa

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Ukończyłam studia biotechnologii żywności i psychodietetyki.

W swojej pracy łączę dwie dziedziny - naukę o zdrowym odżywianiu i psychologię żywienia. Podczas konsultacji z pacjentami pracuję nad ich motywacją do zmiany nawyków żywieniowych i edukacją w zakresie dietetyki. Każdy plan dietetyczny opieram na szczegółowym wywiadzie medycznym oraz na wynikach badań laboratoryjnych. Przygotowując indywidualne zalecenia, biorę pod uwagę m.in. styl życia i preferencje kulinarne pacjentów.

Swoją wiedzę poszerzałam m.in. w Polskiej Akademii Nauk w Instytucie Immunologii i Terapii Doświadczalnej we Wrocławiu. W ramach programu ERASMUS odbyłam praktykę zawodową w laboratorium „Chemisches Labor Piorr” w Niemczech.

Stawiam na elastyczność i jak najmniejszą ilość wyrzeczeń w stosunku do oczekiwań oraz potrzeb moich pacjentów.