Gabinet Ginekologiczny

Nowoczesna pracownia USG. Ginekolog Jelenia Góra, Zabobrze, ul. Bacewicz 6. Rejestracja: 573 160 168

W FemiCentrum od podstaw zaprojektowaliśmy gabinety ginekologiczne, które spełniają najwyższe standardy ergonomii. Przestronne pomieszczenia, osobne przebieralnie i łazienki dedykowane tylko dla Pacjentek zwiększają poczucie intymności wizyty.

Zespół lekarski

W gabinecie przyjmuje lek. Jakub Kunkiewicz, specjalista położnictwa i ginekologii, który zatrudniony jest na stanowisku starszego asystenta w oddziale ginekologiczno-położniczym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej. W ramach praktyki lekarskiej zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych, prowadzeniem ciąży fizjologicznej i powikłanej, a także kwalifikacją do leczenia operacyjnego. Szczególne zainteresowania zawodowe skupia na ginekologii plastycznej i endoskopii.

W gabinecie konsultuje również lek. Magdalena Kunkiewicz zapewniająca pełen zakres opieki ginekologicznej dla kobiet, w tym dla ciężarnych. Szczególne zainteresowania zawodowe skupia na endokrynologii ginekologicznej, niepłodności i ginekologii dziewczęcej. W FemiCentrum ponadto prowadzi pracownię diagnostyki sutka i wykonuje USG piersi. Przez wiele lat pełniła funkcję kierownika medycznego Dolnośląskiego Centurm Ginekologii we Wrocławiu.
Rejestracja wizyt pod numerem 573 160 168.Wyposażenie

Gabinet wyposażony został w nowoczesny aparat USG Voluson S8 Touch BT22 - z możliwością wysokiej jakości obrazowania 3d/4d oraz Doppler. Dodatkowe ekrany ścienne pozwalają na śledzenie badania USG przez Pacjentkę. Dzięki wyposażeniu aparatu w głowicę liniową w gabinecie wykonywane jest USG Piersi. Objętośćiowa głowica endowaginalna pozwala na precyzyjną ocenę narządu rodnego i wad macicy. Do diagnostyki prenatalnej aparat został wyposażony w głowicę convex wysokiej rozdzielczości (C2-9), która umożliwia uzyskanie najwyższej jakości obrazów ultrasonograficznych w diagnostyce płodu. Wygodę badania ginekologicznego zapewnia fotel Promotal.Zakres usług

Zapewniamy holistyczne podejście do problemów kobiecych. W gabinecie oprócz kompleksowej diagnostyki ginekologicznej szczególną uwagę poświęcamy diagnozowaniu i prowadzeniu Pacjentek z zaburzeniami endokrynologicznymi oraz metabolicznymi, w tym związanych z niepłodnością małżeńską. Wizyta może być uzupełniona o badanie USG piersi i profilaktykę raka szyjki macicy. Przyjmujemy również Pacjentki ciężarne w ciążach fizjologicznych i powikłanych. W gabinecie prowadzimy kwalifikacje do leczenia zabiegowe. Dodatkowo Jakub Kunkiewicz realizuje konsultacje w zakresie ginekologii plastycznej i estetycznej - Pacjentki zakwalifikowane do labioplastyki są operowane w Dolnośląskim Centrum Ginekologii we Wrocławiu. Udzielamy pełnego poradnictwa antykoncepcyjnego. Przychodnia FemiCentrum jest centralnym punktem naszej praktyki ginekologicznej. Nowoczesne i kameralne centrum dla kobiet znajduje się w Jeleniej Górze na Zabobrzu, przy ul. Bacewicz 6.

Lekarze zaangażowani w prowadzenie gabinetu stale pracują w ramach praktyki szpitalnej i w ośrodkach opieki ambulatoryjnej w Jeleniej Górze i we Wrocławiu. Prowadzimy również gabinet przy ul. Miłosza 26 w Cieplicach oraz filię naszej praktyki w Lubomierzu.

Staramy się zapewnić naszym Pacjentkom najwyższy standard opieki ginekologicznej. Naszą misję realizujemy łącząc wieloletnie doświadczenie i praktykę kliniczną ze stałym kształceniem i podnoszeniem kwalifikacji w zakresie nowoczesnej ginekologii, wykorzystując przy tym najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.
Magdalena i Jakub Kunkiewicz.

Wiecej informacji znajdziesz pod adresem www.ginekolog-kunkiewicz.pl


Nasze Gabinety na Infografice

Nasze Centrum na zdjęciach

FemiCentrum zostało zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie. Sprawdź sama zanim nas odwiedzisz!

Dziękujemy, że znalazłaś czas na obejrzenie naszej prezentacji. Serdecznie zapraszamy!