Laserowy Peeling Węglowy

Hollywood Peel

Peeling Węglowy
Laserowy Hollywood Peel - Peeling gwiazd!

Peeling laserowy to zabieg głęboko oczyszczający, odmładzający i regeneracyjny, który gwarantuje natychmiastowy efekt
odświeżenia oraz promiennego blasku.

Zabieg bardzo popularny wsród gwiazd!

Skuteczność peelingu laserowego to zasługa aktywnego węgla oraz emisji wiązki światła laserowego. Synergia naturalnych właściwości węgla kosmetologicznego oraz wysoce zaawansowanej technologii zapewnia skórze intensywną terapię o niezwykle szerokim spektrum działania.

Efekty zabiegu:

1. Zmniejszenie łojotoku skóry
2. Pobudzenie do procesów samoregeneracji
3. Promienny i świeży wygląd
4. Zminimalizowanie zmian zapalnych i zaskórników
5. Wyrównanie kolorytu i zmniejszenie przebarwień
6. Wygładzenie drobnych zmarszczek


Na czym polega zabieg peelingu węglowego ?

1. Etap
Zabieg rozpoczyna się dokładnym oczyszczeniem skóry. Tu użyte są różne metody w zależności od potrzeb (oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny, peeling enzymatyczny)
Następnie skóra zostaje rozpulchniona by uzyskać jak najlepszą penetrację w głąb.

2. Etap
W kolejnym etapie na oczyszczoną skórę nałożona jest specjalna maska węglowa ,która
błyskawicznie wnika w nierówności naskórka oraz w mikroskopijne ujścia gruczołów łojowych. Węgiel kosmetologiczny błyskawicznie wnika w głąb naskórka, dzięki czemu przyciąga i wchłania: toksyny, nadmiar sebum, zrogowaciały naskórek, zbędne produkty przemiany materii, bakterie

3. Etap
Następnie wykorzystujamy dobroczynne działanie wiązki laserowej - Nd:Yag 1322nm. Światło lasera tworzy mikro-eksplozje, które usuwają i jednoczenie wtłaczają aktywny węgiel dając rewelacyjne efekty na skórze.


Zabieg jest bezbolesny , a skóra bezpośrednio po nim jedynie lekko zaróżowiona.

Najlepiej jeśli jest wykonywany w serii . Od 3 do 6 zabiegów w odstępie około 2-3 tygodni.

Czas 75 minut

Cennik epilacji laserowej

Twarz - 300zł
Twarz + szyja - 350 zł
Twarz + szyja + dekolt - 400 zł

Umów się na zabieg!

Możesz przyjść w godzinach pracy naszego centrum i umówić się z naszymi kosmetolożkami. Pewniejszym sposobem będzie jednak jeżeli zadzwonisz do nas wcześniej i ustalisz termin i godzinę rezerwacji pod numerem 573 160 168. Jesteśmy przekonane, że nasze centrum zaskoczy Cie i pozostaniesz z nami na stałe

Dlaczego warto nam zaufać

Staramy się stworzyć dla Państwa miejsce o najwyższej jakości usług. Współpracujemy z kadrą doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy gabinet został zaprojektowany i wykonany w standardzie spełniającym rygorystyczne kryteria sanitarne przewidziane dla gabinetów medycznych. Wszystkie pomieszczenia przychodni są klimatyzowane. Współpracujemy jedynie z renomowanymi dostawcami profesjonalnej linii kosmetykow. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Wcześniej poznaj FemiCentrum na zdjęciach!