Gabinet Ginekologiczny

Nowoczesna pracownia USG. Ginekolog Jelenia Góra, Zabobrze, ul. Bacewicz 6. Rejestracja: 573 160 168

W FemiCentrum od podstaw zaprojektowaliśmy gabinety ginekologiczne, które spełniają najwyższe standardy ergonomii. Przestronne pomieszczenia, osobne przebieralnie i łazienki dedykowane tylko dla Pacjentek zwiększają poczucie intymności wizyty.

Zespół lekarski

W gabinecie przyjmuje lek. Magdalena Kunkiewicz - aktualnie pełniąca funkcje kierownika medycznego Dolnośląskiego Centrum Ginekologii we Wrocławiu. Magdalena Kunkiewicz w 2020r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Konsultacje prowadzi równiez Jakub Kunkiewicz, lekarz specjalista położnictwa i ginekologii.
Rejestracja wizyt pod numerem 573 160 168.



Wyposażenie

Gabinety wyposażone zostały w nowoczesne aparaty USG General Electric serii Voluson Expert - z możliwością wysokiej jakości obrazowania 3d/4d oraz Doppler. Dodatkowe ekrany ścienne pozwalają na śledzenie badania USG przez Pacjentkę. Dzięki wyposażeniu aparatu w głowicę liniową w gabinecie wykonywane jest USG Piersi. Francuskie Fotele ginekologiczne Promotal zapewnią niespotykaną dotąd wygodę podczas badania.



Zakres usług

Zapewniamy holistyczne podejście do problemów kobiecych. W gabinecie oprócz kompleksowej diagnostyki ginekologicznej szczególną uwagę poświęcamy diagnozowaniu i prowadzeniu Pacjentek z zaburzeniami endokrynologicznymi oraz metabolicznymi, w tym związanych z niepłodnością małżeńską. Wizyta może być uzupełniona o badanie USG piersi i profilaktykę raka szyjki macicy. Przyjmujemy również Pacjentki ciężarne w ciążach fizjologicznych i powikłanych. W gabinecie prowadzimy kwalifikacje do leczenia zabiegowe. Dodatkowo Jakub Kunkiewicz realizuje konsultacje w zakresie ginekologii plastycznej i estetycznej - Pacjentki zakwalifikowane do labioplastyki są operowane w Dolnośląskim Centrum Ginekologii we Wrocławiu. Udzielamy pełnego poradnictwa antykoncepcyjnego. 



Przychodnia FemiCentrum jest centralnym punktem naszej praktyki ginekologicznej. Nowoczesne i kameralne centrum dla kobiet znajduje się w Jeleniej Górze na Zabobrzu, przy ul. Bacewicz 6.

Lekarze zaangażowani w prowadzenie gabinetu stale pracują w ramach praktyki szpitalnej i w ośrodkach opieki ambulatoryjnej w Jeleniej Górze i we Wrocławiu. Prowadzimy również gabinet przy ul. Miłosza 26 w Cieplicach oraz filię naszej praktyki w Lubomierzu.

Staramy się zapewnić naszym Pacjentkom najwyższy standard opieki ginekologicznej. Naszą misję realizujemy łącząc wieloletnie doświadczenie i praktykę kliniczną ze stałym kształceniem i podnoszeniem kwalifikacji w zakresie nowoczesnej ginekologii, wykorzystując przy tym najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.
Magdalena i Jakub Kunkiewicz.

Wiecej informacji znajdziesz pod adresem www.ginekolog-kunkiewicz.pl


Nasze Gabinety na Infografice

Nasze Centrum na zdjęciach

FemiCentrum zostało zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie. Sprawdź sama zanim nas odwiedzisz!

Dziękujemy, że znalazłaś czas na obejrzenie naszej prezentacji. Serdecznie zapraszamy!