Radiofrekwencja Mikroigłowa Jelenia Góra

RF FractionMax

Rardiofrekwencja - nieoperacyjny lifting

Radiofrekfencja frakcyjna mikroigłowa to jeden z najsilniejszych i najbardziej efektownych zabiegów HI -Tech w kosmetologii i medycynie estetycznej. Podczas zabiegu do występuje zjawisko diatermii (głębokiego ogrzania), które oznacza, że ciepło jest wytwarzane wewnątrz, a nie dostarczane z zewnątrz dzięki czemu uzyskujemy spektakularne efekty zabiegowe!

Radiofrekwencja mikroigłowa to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej (mikronakłuwania). Przy minimalnych kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji tkanki do intensywnej produkcji nowego kolagenu i elastyny, przez co skóra uzyskuje jędrność i blask. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy a zabieg skuteczniejszy.

Zabieg powoduje mocne ogrzanie skóry właściwej. W ten sposób wywołują szok termiczny prowadzący do pobudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Tak więc poprzez podgrzanie można sztucznie wywołać proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskać efekt zdrowszej , młodszej i ujędrnionej tkanki.

Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej ma głowicę wyposażoną w 49 igieł, które po wkłuciu na głębokość od 0,5 do 3,0 mm podgrzewane są na całej długości i na ich końcach

Radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna działa na:

- rozstępy
- rozszerzone pory
- trądzik
- blizny po trądziku
- wiotką skórę ciała i twarzy, szyji i dekoltu
- drobne i głębokie zmarszczki

Efekty RF mikroigłowej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 1-3 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki, a blizny i rozstępy ulegają spłyceniu lub całkowitej likwidacji.

Efekty zabiegu:

- poprawa owalu twarzy, opadające tzw. „chomiki”
- zwężenie porów skóry
- rozświetlenie i odmłodzenie skóry
- przyrost nowego kolagenu
- ujędrnienie ciała
- usunięcie drobnych i spłycenie głębokich zmarszczek
- redukcja blizn i rozstępów
- wyrównanie struktury skóry po trądziku
- świeży i zdrowy wygląd

Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla skór z przebarwieniami i rozszerzonymi naczynkami. Można go wykonywać cały rok bez względu na słońce* *w pierwszych dniach po zabiegu należy używać kremów z filtrami.

Przebieg zabiegu
W początkowym etapie po wykluczeniu przeciwskazań na skórę nakładana jest maść znieczulająca dzięki której zabieg przebiega bezboleśnie. Zabieg trwa kolo 1- 1,5h . Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona przez około 2h .Skóra regeneruje się około 1-2 dni w tym czasie może być lekko opuchnięta i zaczerwieniona.
Po zabiegu:
- Unikaj saun i wszelkich zabiegów rozgrzewających przez następny dzień.
- Myj twarz delikatnie w chłodnej wodzie oraz używaj łagodnych kosmetyków.
- Jeśli wystąpiło lekkie zaczerwienienie na twarzy, unikaj gorącej wody podczas mycia lub kąpieli przeważnie do kilu godzin po zabiegu.
- Unikaj zabiegów złuszczających co najmniej przez tydzień

Makijaż lub delikatne kremy mogą być stosowane kolejnego dnia po zabiegu.

Częstotliwość zabiegów i cennik

Zabieg wykonywany jest w serii 3-4 zabiegi w odstępie miesiąca czasu. Następnie w celu odświeżenia efektu raz na kwartał lub pół roku.

Ceny zabiegów:
Twarz (wraz z okolicą oczu) - 600zł
Twarz + szyja - 700zł
Twarz +szyja + dekolt - 800zł
Ciało ( ramiona, brzuch, pośladki, piersi, uda) - 500zł
*przy serii -10% na każdy zabieg

zakup/umówienie się na serię minimum 3 zabiegi - 100zł każdy zabieg

Umów się na zabieg!

Możesz przyjść w godzinach pracy naszego centrum i umówić się z naszymi kosmetolożkami. Pewniejszym sposobem będzie jednak jeżeli zadzwonisz do nas wcześniej i ustalisz termin i godzinę rezerwacji pod numerem 573 160 168. Jesteśmy przekonane, że nasze centrum zaskoczy Cie i pozostaniesz z nami na stałe

Dlaczego warto nam zaufać

Staramy się stworzyć dla Państwa miejsce o najwyższej jakości usług. Współpracujemy z kadrą doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy gabinet został zaprojektowany i wykonany w standardzie spełniającym rygorystyczne kryteria sanitarne przewidziane dla gabinetów medycznych. Wszystkie pomieszczenia przychodni są klimatyzowane. Współpracujemy jedynie z renomowanymi dostawcami profesjonalnej linii kosmetykow. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Wcześniej poznaj FemiCentrum na zdjęciach!