Gabinet Medycyny Estetycznej

Facebody Ewa Mika w Femicentrum.pl

W FemiCentrum w warunkach najwyższej sterylności przygotowaliśmy gabinet medycyny estetycznej z bogatą ofertą zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, kwasu hialuronowego oraz z dostępem do zabiegów mezoterapii igłowej. Posiadamy również laser frakcyjny CO2 oraz laser diodowy. Wykonujemy zabiegi depilacji laserowej.

Do współpracy zaprosiliśmy specjalistkę w zakresie medycyny estetycznej Ewę Mikę, której doświadczenie i umiejętności spełniają wysokie wymagania jakie stawiamy członkom zespołu FemiCentrum. Ewa pracuje w Gabinetach Medyczyny Estetycznej we Wrocławiu i w Lesznie, doświadczenie zdobywała w renomowanych klinikach chirurgii plastycznej, gdzie pracuje jako pielęgniarka operacyjna. Pełna oferta znajduje się w rozwinięciu poniżej.

Zgodnie z filozofią FemiCentrum promująca naturalność w naszej ofercie nie znajdą się zabiegi z wykorzystaniem botoxu. Alternatywnie naszym Pacjentkom proponujemy zabiegi Estetycznej Rehabilitacji Twarzy.

Rejestracja pod numerem 607 574 406

Medycyna Estetyczna

Rekomendowana ilość zabiegów dla pełnego efektu depilacji to 6 zabiegów w odstępie 4-6 tygodni. Zabiegi wykonywane są na całej powierzchni za każdym razem tak samo, tylko taka procedura daje oczkiwany efekt depilacji. Laser na którym wykonujemy zabiegi to ADSS LASER DIODEL THERAPY SYSTEM

Wąsik / Broda, 130zł/+130zł
Twarz, 250zł
Pachy, 250zł
Bikini Pachwiny, 250zł
Bikini Głębokie, 350zł
Linia Brzucha, 130zł
Pośladki, 30zł
Łydki, 300zł
Uda, 300zł
Całe nogi, 800zł
Przedramiona, 250zł
Ramiona, 250zł
Całe ręce, 400zł
Kark męski, 200zł
Plecy męskie, 350-500zł
Klatka męska, 350zł
Brzuch męski, 300zł
Linia Brzucha, 130zł
Trądzik aktywny, 300-400zł co 4 tyg.

FemiCentrum Zmysłowe usta w kilka minut. Usta to kluczowy element twarzy, oznaka kobiecości. Zabieg w tej okolicy wymaga wielkiej precyzji, talentu i zmysłu estetycznego . Bardzo istotny jest produkt, przy użyciu którego zostanie wykonany zabieg modelowania ust. Najlepsze preparaty do zastosowania w tej okolicy są plastyczne i pozwalają na uzyskanie maksymalnie naturalnego wyglądu ust . Pracujemy na najlepszych kwasach hialuronowych , które posiadają certyfikaty od wielu lat.

Efekty zabiegu:
• korekcja kształtu
• lepsze nawilżenie ust
• zwiększona objętość ust
• wygładzone zmarszczki okolicy ust
• poprawiony kontur twarzy

Kiedy zobaczysz efekt?

Rezultaty zabiegu modelowania ust są natychmiastowe, usta są nawilżone, wyglądają świeżo i naturalnie.

Kwas hialuronowy STYLAGE , 1000zł

FemiCentrum Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego ma na celu przywrócenie utraconej objętości. Terapia zyskała miano złotego standardu zabiegów estetycznych. Prawidłowo wykonane zabiegi dają bowiem naturalne efekty estetyczne, wiążą się z minimalnym okresem rekonwalescencji.

Miękka wolumetria przywraca objętość w okolicach, które je utraciły; policzki, skronie, okolice żuchwy, okolice oczu Zabieg wykonywany jest kaniulą, dzięki czemu jest komfortowy dla pacjenta. Zminimalizowane zostało ryzyko powstanie siniaków i obrzęku. Aby wykonać wolumetrię twarzy wymagane jest wykonania jedynie dwóch wkłuć.

W wyniku zabiegu twarz zyskuje młodszy, zdrowszy wygląd. Oprócz efektu wypełnienia, kwas hialuronowy podany w skórę mechanicznie pobudza obecne w niej fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, co powoduje regenerację i przebudowę tkanki w tym miejscu.

Wskazania do zabiegu:
• uwydatnienie kości policzkowych
• wypełnienie okolic skroni
• modelowanie podbródka, żuchwy
• modelowanie łuków brwiowych

Efekty zabiegu
Rezultaty zabiegów utrzymują się od 6 do 24 miesięcy. Zależy to od wieku pacjenta, zakresu zabiegu i rodzaju użytych produktów. Po zabiegu może wystąpić tkliwość, która ustępuje zazwyczaj po 24 godzinach. Ewentualne zaczerwienienie, niewielki obrzęk znikają samoistnie w czasie od kilku godzin do 2, 3 dni. Ślady po wkłuciach są zazwyczaj niewidoczne.

Modelowanie owalu twarzy (Volumetria) , 1300-1500 zł
Redukcja lini marionetki , 900 zł
Wypełnianie lwiej zmarszki , 700 zł
Wypełnianie bruzdy nosowo-wargowej , 950 zł
Wypełnianie zmarszczki palacza , 800 zł
Biolifting twarzy , 1100-1300 zł
Wypełnianie warg sromowych DESIRIAL , 1050 zł 1ml

FemiCentrum Natychmiastowe nawilżenie i odmłodzenie skóry od wewnątrz!
Jeśli szukasz metody na ekstremalne i długotrwałe nawilżenie skóry. Chcesz dodać skórze blasku i dogłębnie odżywić ją od środka. Zależy Ci na odmłodzeniu i przebudowania "rusztowania" skóry. Mezoterapia to nazwa metody dostarczania substancji bezpośrednio w głąb skóry, dzięki czemu podawane leki i inne składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, docierając bezpośrednio w miejsce tego wymagające.

Zabiegi mezoterapii stanowią doskonałą profilaktykę anti-aging. W przypadku osób młodych pozwalają przesunąć w czasie procesy starzenia się skóry. Mezoterapia wykonywana w przypadku dojrzałej skóry pozwoli na jej odświeżenie, poprawę kondycji.

W celach profilaktycznych zabiegi przeprowadzamy 3, 4 w ciągu roku. W odmładzaniu skóry zabiegi wykonywane są w krótszych odstępach oraz z większą częstotliwością.

Wskazania:
• rewitalizacji i odmładzaniu skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i innych części ciała
• odświeżenia okolicy oka
• stymulacji wzrostu włosów
• redukcji wiotkości skóry

Efekty:
• głębokie i skuteczne nawilżenie skóry
• skóra jest lepiej dotleniona
• uzupełnione zostają niedobory witamin oraz minerałów
• zainicjowany zostaje proces produkcji nowych włókien kolagenowych
• skóra zagęszcza się i ujędrnia
• następuje odświeżenie, rozświetlenie i odmłodzenie skóry

Częstotliwość zabiegów ustalamy na wizycie, jest ona uzależnione od stanu wyjściowego skóry, jej aktualnych potrzeb, od preparatu, jaki będzie zastosowany.

Twarz, 550zł
Szyja, 550zł
Dekolt, 650zł
Oczy, 350zł
Twarz + szyja, 890zł
AquaShine mezoterpia (dłonie, twarz, szyja), 750-850zł
Twarz + szyja + dekolt, 1390zł
Biust, 400-750zł
Ramiona, 550-950zł
Celulit, 550zł /amp
Uda, 550zł / amp
Dłonie, 750zł / amp
Mezoterapia Głowy dr Cyj Hair filler, 750zł / amp

FemiCentrum Osocze PRP uzyskiwane jest ze świeżej krwi własnej pacjenta pobieranej bezpośrednio przed zabiegiem. Dzięki swojemu składowi osocze bogatopłytkowe stymuluje procesy regeneracyjne skóry, pobudzając fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, oraz tworzenie się nowych naczyń krwionośnych. Komórki macierzyste zawarte w osoczu bogatopłytkowym stanowią populację komórek o bardzo dużym potencjale biologicznym i zdolności różnicowania się w kierunku różnych tkanek (tzw. komórki pluripotencjalne, komórki pnia – ang. stem cells). Za ich sprawą dochodzi do wzrostu dynamiki podziałów komórkowych, tworzeniu nowego białka i poprawie ukrwienia tkanki – wszystkie te procesy są kluczowe w terapii anti-aging.

Efekty
Pełny efekt uzyskuje się w ciągu 3 do 6 tygodni. Utrzymują się do kilku miesięcy, a w przypadku 2 – 3 krotnego powtórzenia zabiegu (co 3 tygodnie) i zabiegu „przypominającego” po ok. 6 miesiącach – do 1 roku.
• odbudowa włókien kolagenowych
• rewitalizacja skóry, wyrównanie jej kolorytu
• wygładzenie i opóźnienie tworzenia nowych zmarszczek
• zahamowanie wypadania włosów
• likwidacja rostępów


Regeneris - cena za rodzaj zestawu , 700-1200zł
Plasma Complex (3 zabiegi 4900zł) , 1700 zł

Laser frakcyjny CO2 stanowi nowoczesną metodę odmładzania skóry bez konieczności długiej rekonwalescencji, charakterystycznej dla zabiegów chirurgicznych. Jego działanie można, bez wahania, przyrównać do jakości drobnych zabiegów chirurgicznych. Przy jego pomocy możliwe jest napięcie skóry, zmniejszenie drobnych zmarszczek, wygładzenie bruzd, korekcja blizn potrądzikowych, a także poprawa kolorytu skóry.

Aby zniwelować rozstępy i drobne zmarszczki częstym zabiegiem jest połączenie lasera z osoczem bogatopłytkiwym , te dwa zabiegi dają jeszcze lepsze efekty dla odnowy skóry A zwłaszcza rozstępów po ciazowych i u pacjentów którzy znacznie przytyli.

Cała twarz , 1500zł
Policzki , 600 - 800 zł
Szyja , 1000 zł
Dekolt , 700-900 zł
Okolica oka , 500 zł
Okolica wokół ust , 500 zł
Blizny , od 200 zł
Roztępy , od 250 zł
Usuwanie znamion, brodawek, kurzajek , 100 - 250 zł

Dlaczego warto nam zaufać

Staramy się stworzyć dla Państwa miejsce o najwyższej jakości usług. Współpracujemy z kadrą doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy gabinet został zaprojektowany i wykonany w standardzie spełniającym rygorystyczne kryteria sanitarne przewidziane dla gabinetów medycznych. Wszystkie pomieszczenia przychodni są klimatyzowane. Współpracujemy jedynie z renomowanymi dostawcami profesjonalnej linii kosmetykow. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Wcześniej poznaj FemiCentrum na zdjęciach!Wizyta ginekologiczna
Manicure & Pedicure

Szeroka oferta zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp …

Czytaj więcej

Stylizacja okolicy oka

Zabiegi stylizacji rzęs, przedłużanie, zagęszczanie. …

Czytaj więcej

USG 3d
Gabinet Ginekologiczny

Opieka lekarska dla kobiet. …

Czytaj więcej