Manicure Jelenia Góra

Studio kosmetyki w FemiCentrum

Stylizacja paznokci

Wygląd dłoni i stóp to wizytówka każdej kobiety .Często przez złą pielęgnacje czy problemy ze zdrowiem mamy problem by zadbać o nie w odpowiedni sposób. W FemiCentrum staramy się wyjść na przeciw wymaganiom klientek i zapewnić im profesjonalną pomoc w oparciu o produkty renomowanych marek takich jak Indigo czy Podopharm.

Zachowujemy najwyższe standardy higieny między innymi dzięki wysokiej klasy urządzeniu do sterylizacji Enbio i jednorazowych produktach do stylizacji dłoni i stóp.

Nasza oferta jest bardzo szeroka i staramy się sprostać wszystkim wymaganiom klientów . Zaczynając od klasycznych metod pielęgnacji kończąc na odważnej stylizacji przedłużania płytki paznokciowej.

Jest to idealna metoda dla osób, których naturalny wygląd płytki nie jest zadowalający oraz dla niecierpliwych, którzy kochają długie paznokcie. Priorytetem dla nas jest satysfakcja klientki oraz przywrócenie kobietom pewności siebie. Nie zapomniałyśmy oczywiście o Panach , w ofercie znajduje się również pielęgnacja męska : manicure i pedicure klasyczny.

Cennik Manicure Femicentrum

Manicure klasyczny / z malowaniem , 100zł, 30-50min
Manicure męski , 100zł, 30-40min
Manicure hybrydowy , 120zł, 75min
Manicure żelowy na naturalnej płytce , 140zł, 90-120min
Manicure żelowy z przedłużaniem , 160zł, 120-150min
Uzupełnienie paznokci żelowych , 140zł, 60min
Zdobienie paznokci , od 20zł


Umów się na pielęgnacje!

Możesz przyjść w godzinach pracy naszego centrum i umówić się z naszymi stylistkami. Pewniejszym sposobem będzie jednak jeżeli zadzwonisz do nas wcześniej i ustalisz termin i godzinę rezerwacji pod numerem 573 160 168. Jesteśmy przekonane, że nasze centrum zaskoczy Cie i pozostaniesz z nami na stałe!

Stylizacja paznokci uzupełnia naszą bogatą ofertę usług kosmetologicznych i medycyny estetycznej. W naszym centrum skorzystać możesz również z pielęgnacji pedicure. Wykonujemy zabiegi na twarz i ciało. Wszystkie zabiegi wykonywane są w starannie zaprojektowanych, klimatyzowanych gabinetach o wysokim standardzie.

FemiCentrum to wyjątkowe miejsce stworzone przez kobiety i dla kobiet! Zapraszamy Cie do skorzystania z naszej oferty.