Laserowe Zamykanie Naczynek Jelenia Góra

Laser diodowy 980nm

Na czym polega laserowe zamykanie naczynek?

Laserowe zamykanie naczyń krwionośnych to innowacyjny zabieg, wykorzystujący najnowszą generację energii za pomocą światłowodu. Działanie lasera diodowego o wiązce 980nm polega na szybkim obkurczeniu rozszerzonych naczynek, bez wywoływania podrażnień w tkankach sąsiadujących.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Wskazania do zabiegu :

1. teleangiektazje (pajączki , ”pęknięte naczynka”)
2. trądzik różowaty


Przebieg zabiegu:
Zabiegi wykonywane z użyciem lasera diodowego są całkowicie bezpieczne. W porównywaniu do wielu innych metod są również mało inwazyjne – nie wymagają stosowania igieł.

Zabieg nie należy do bardzo bolesnych. Przed zabiegiem można nałożyć maść znieczulającą.

Laser diodowy nie wywołuje podrażnienia tkanek sąsiadujących z rozszerzonymi naczyniami. Urządzenie oddziałuje wyłącznie na rozszerzone naczynia.

Naturalnym następstwem zabiegu jest miejscowe zaczerwienienie w polu zabiegowym, powstanie strupka i bardzo delikatne złuszczanie się skóry.


Przed zabiegiem:

Należy unikać słońca , nie opalamy się na conajmniej 30dni.
Na tydzień przed nie należy wykonywać peelingów , kwasów i używać retinolu/
Laser nie da efektu na grubych i głębokich naczyniach krwionośnych.

Cennik laserowego zamykania naczynek

Pojedyńcze naczynko - 100 zł
Nos -200 zł
Twarz, szyja, dekolt - 350 zł
Policzki - 250 zł / 300 zł
Łydki / uda - 250 zł - 400 zł

*cena może ulec zmianie w zależności od ilości naczynek

Zabieg zazwyczaj należy powtórzyć 2-3 razy jednak ich ilość może ulec zmianie.
Odstęp miedzy zabiegami to minimum 4 tygodnie.

Umów się na zabieg!

Możesz przyjść w godzinach pracy naszego centrum i umówić się z naszymi kosmetolożkami. Pewniejszym sposobem będzie jednak jeżeli zadzwonisz do nas wcześniej i ustalisz termin i godzinę rezerwacji pod numerem 573 160 168. Jesteśmy przekonane, że nasze centrum zaskoczy Cie i pozostaniesz z nami na stałe

Dlaczego warto nam zaufać

Staramy się stworzyć dla Państwa miejsce o najwyższej jakości usług. Współpracujemy z kadrą doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy gabinet został zaprojektowany i wykonany w standardzie spełniającym rygorystyczne kryteria sanitarne przewidziane dla gabinetów medycznych. Wszystkie pomieszczenia przychodni są klimatyzowane. Współpracujemy jedynie z renomowanymi dostawcami profesjonalnej linii kosmetykow. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Wcześniej poznaj FemiCentrum na zdjęciach!